آریان‌حریق

شرکت صنایع الکترونیک آریان با نام تجاری آریان از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید مدارهای الکترونیکی آغاز نموده است. در ابتدای راه با تکیه بر تجربه، تحقیق و مطالعات راه خود را هموار نمود و با پشتوانه تجارب اندوخته در سال ۱۳۹۰ طراحی و تولید محصولات سیستم های اعلام حریق آریان را به انجام رساند.

مفتخریم که تمامی مراحل تولید از جمله طراحی مدار، تولید مدار، تولید کلیه قطعات، تامین قطعات الکترونیکی، آماده سازی، مونتاژ، تست و کلیه پروسه ها در داخل مجموعه انجام می گیرد و در کنار فعالیت های مذکور، تجهیز آزمایشگاه همکار اداره استاندارد تماما در داخل مجموعه طراحی، ساخت و به بهره برداری رسیده است.

ما راه را تا اینجا با استفاده از توان متخصصان و پرسنل داخل مجموعه آمده ایم و در مجموعه آریان بر این اعتقاد داریم که بقیه راه را مشتریان برای ما تعیین خواهند کرد و مطمئنا  محصولات با کیفیت را به مشتری ارائه خواهیم کرد. پشتوانه ما در خارج از مجموعه مشتریان ما هستند.

منتجات آریان‌حریق

آزمایشگاه همکار اداره استاندارد

دارای تجهیزات مخصوص آزمون سیستم های اعلان حریق

مراقبة أصالة المنتج

یکی از ضروریات دنیای تجاری امروز استفاده از شماره سریال کالا، ایران کد  و شماره استاندارد بر روی محصولات تولیدی است. در حقیقت به منظور ردیابی راحت و سریع کالاها در هر فرآیندی از زمان تولید تا زمانی که به دست مشتری می رسند بر روی آنها شماره سریال درج می نمایند. یکی از مزایای مهم درج شماره سریال های استاندارد بر روی کالاها، اطمینان از اصالت کالا با شماره سریال است

همینطور از این برچسب ها در محصولات  جهت تشخیص اصل بودن آن استفاده می شود. بنابراین برای جلوگیری از هر گونه تقلب در تولید و پخش انواع کالا باید از یک سیستم مطمئن اصالت کالا کمک گرفت.

درج شماره سریال، ایران کد و همچنین شماره استاندارد محصول موجب اطمینان خاطر مشتری از کیفیت و اصالت محصول می شود.

استعلام شماره سریال سایت شرکت
بر روی جعبه محصول ، شماره سریال محصول درج گردیده است. این شماره را می توان از طریق سایت شرکت استعلام نموده و از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمود.
استعلام شماره استاندارد از طریق سامانه پیام کوتاه
بر روی جعبه محصول ، شماره استاندارد درج گردیده است. این شماره را می توان از طریق شماره پیامک 10001517 ارسال نموده و از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمود.
استعلام ایران کد از طریق آدرس وب سایت
شما می توانید با وارد شدن به آدرس فوق ، از طریق ایران کد اصالت کالای خریداری شده را استعلام نمائید.
وارد سایت شوید

أحدث محتوى بلوق

الشهادات والمعايير